I  MAŁOPOLSKI KONKURS ZESPOŁÓW GITAROWYCH

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego oraz Stowarzyszenie „Pokochajmy Muzykę” serdecznie zapraszają na I MAŁOPOLSKI KONKURS ZESPOŁÓW GITAROWYCH Krzeszowice 2016.

1MPZG-Krzeszowice-2016-03-31

Przesłuchania konkursowe odbędą się dnia 31 marca 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Krzeszowicach przy ul. Ogrodowej 7. Karta zgłoszenia na Konkurs Zespołów Gitarowych oraz Regulamin konkursu są dostępne na stronie Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach.

Po ogłoszeniu wyników konkursu zapraszamy na recital gitarowy w wykonaniu Adama Zalasa w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej o godz. 17.

Adam Zalas

Muzyk, gitarzysta klasyczny. Laureat wielu konkursów gitarowych m.in. w Strzelcach Krajeńskich, Zamościu, Krakowie. Wiedzę i umiejętności doskonalił u uznanych mistrzów gitary klasycznej (David Russell, Roberto Aussel, Abel Carlevaro, Rafael Romero). Zajmuje się działalnością koncertową występując w nieomal wszystkich krajach Europy, a także na Bliskim Wschodzie. W latach 1996-2010 pełnił funkcję dyrektora artystycznego Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego im. Czesława Droździewicza w Krynicy-Zdrój.

Adam Zalas prócz intensywnej działalności koncertowej zajmuje się także nauczaniem i promowaniem muzyki gitarowej.